Schaak Vereniging

Waalwijk

SV Waalwijk, schaakvereniging voor Waalwijk en omstreken

Home Informatie Competitie Jeugd Galerij

Schaak Vereniging

Waalwijk

SV Waalwijk, schaakvereniging voor Waalwijk en omstreken

Home Informatie Competitie Jeugd Galerij

Uitslagen en standen seizoen 2019 - 2020

Uitslagen 13 februari 2020




Delano Horsten                 

- 

Nolan Esch                      

1 - 0

Lucas Voortman                 

- 

Rik Smits                       

0 - 1

Zoë Raats                      

- 

Leonardo van Meerkerk           

0,5 - 0,5

Joep Verduin                   

- 

Lucas Hamers                    

0 - 1

Daan de Rooij                  

- 

Mats Koenen                     

0 - 1

Ilias van der Meer             

- 

Bram Westerveen                 

0 - 1

Tijs Vaessen                   

- 

Fabian Keulemans                

0,5 - 0,5

Nolan Esch                     

- 

Delano Horsten                  

0 - 1

Aitor van den Akker            

- 

Sabijn Zwart                    

1 - 0

Aitor van den Akker            

- 

Sabijn Zwart                    

0,5 - 0,5

Ilias van der Meer             

- 

Mats Koenen                     

0 - 1

Bram Westerveen                

- 

Nolan Esch                      

0 - 1

Nolan Esch                     

- 

Bram Westerveen                 

1 - 0

Sabijn Zwart                   

- 

Tijs Vaessen                    

1 - 0

Aitor van den Akker            

- 

Zoë Raats                       

1 - 0





Uitslagen 6 februari 2020




Luca Kraneveld                 

- 

Delano Horsten                  

1 - 0

Rik Smits                      

- 

Lucas Hamers                    

1 - 0

Nolan Esch                     

- 

Yaro Kraneveld                  

0 - 1

Bram Westerveen                

- 

Vrij                            

0,5 - 0,5

Tom van Ballegooien            

- 

Sabijn Zwart                    

0 - 1

Mats Koenen                    

- 

Ilias van der Meer              

1 - 0

Joep Verduin                   

- 

Aitor van den Akker             

0 - 1

Daan de Rooij                  

- 

Thomas van der Meer             

0 - 1

Tijs Vaessen                   

- 

Fabian Keulemans               

0 - 1

Lucas Hamers                   

- 

Fabian Keulemans                

0,5 - 0,5

Ilias van der Meer             

- 

Rik Smits                       

0 - 1

Nolan Esch                     

- 

Yaro Kraneveld                  

0 - 1

Mats Koenen                    

- 

Tom van Ballegooien             

1 - 0

Ilias van der Meer             

- 

Daan de Rooij                   

1 - 0

Sabijn Zwart                   

- 

Daan de Rooij                   

1 - 0

Tom van Ballegooien            

- 

Thomas van der Meer             

0 - 1

Ilias van der Meer             

- 

Tijs Vaessen                    

1 - 0





Uitslagen 30 januari 2020




Nolan Esch                     

- 

Luca Kraneveld                  

0 - 1

Zoë Raats                     

- 

Rik Smits                       

0 - 1

Lucas Hamers                   

- 

Sabijn Zwart                    

0,5 - 0,5

Mats Koenen                    

- 

Bram Westerveen                 

0 - 1

Joep Verduin                   

- 

Vrij                            

0,5 - 0,5

Ilias van der Meer             

- 

Daan de Rooij                   

0,5 - 0,5

Fabian Keulemans               

- 

Tom van Ballegooien             

0 - 1

Luca Kraneveld                 

- 

Nolan Esch                      

1 - 0

Tom van Ballegooien            

- 

Bram Westerveen                 

0 - 1

Sabijn Zwart                   

- 

Daan de Rooij                   

1 - 0

Ilias van der Meer             

- 

Tom van Ballegooien             

0 - 1

Zoë Raats                      

- 

Mats Koenen                     

1 - 0

Rik Smits                      

- 

Nolan Esch                      

1 - 0

Daan de Rooij                  

- 

Sabijn Zwart                    

0 - 1





Uitslagen 23 januari 2020




Delano Horsten                 

- 

Rik Smits                       

1 - 0

Yaro Kraneveld                 

- 

Luca Kraneveld                  

0 - 1

Leonardo van Meerkerk          

- 

Nolan Esch                      

1 - 0

Zoë Raats                      

- 

Lucas Voortman                  

1 - 0

Bram Westerveen                

- 

Lucas Hamers                    

0 - 1

Joep Verduin                   

- 

Ilias van der Meer              

1 - 0

Sabijn Zwart                   

- 

Mats Koenen                     

1 - 0

Daan de Rooij                  

- 

Tom van Ballegooien             

0 - 1

Thomas van der Meer            

- 

Fabian Keulemans                

1 - 0





Uitslagen 16 januari 2020




Yaro Kraneveld                 

- 

Delano Horsten                  

0,5 - 0,5

Luca Kraneveld                 

- 

Rik Smits                       

1 - 0

Nolan Esch                     

- 

Lucas Voortman                  

1 - 0

Lucas Hamers                   

- 

Mats Koenen                     

1 - 0

Sabijn Zwart                   

- 

Joep Verduin                    

1 - 0

Tom van Ballegooien            

- 

Bram Westerveen                 

0,5 - 0,5

Fabian Keulemans               

- 

Ilias van der Meer              

0 - 1

Thomas van der Meer            

- 

Vrij                            

0,5 - 0,5

Nolan Esch                     

- 

Ilias van der Meer              

1 - 0

Delano Horsten                 

- 

Yaro Kraneveld                  

1 - 0

Nolan Esch                     

- 

Sabijn Zwart                    

1 - 0





Uitslagen 9 januari 2020




Rik Smits                      

- 

Yaro Kraneveld                  

0 - 1

Leonardo van Meerkerk          

- 

Lucas Voortman                  

0,5 - 0,5

Mats Koenen                    

- 

Nolan Esch                      

0 - 1

Bram Westerveen                

- 

Sabijn Zwart                    

1 - 0

Tom van Ballegooien            

- 

Joep Verduin                    

1 - 0

Fabian Keulemans               

- 

Daan de Rooij                   

0 - 1

Ilias van der Meer             

- 

Thomas van der Meer             

1 - 0

Yaro Kraneveld                 

- 

Nolan Esch                      

0 - 1

Joep Verduin                   

- 

Ilias van der Meer              

1 - 0

Lucas Voortman                 

- 

Leonardo van Meerkerk           

1 - 0

Thomas van der Meer            

- 

Bram Westerveen                 

0 - 1

Yaro Kraneveld                 

- 

Nolan Esch                      

0 - 1

Ilias van der Meer             

- 

Joep Verduin                    

0 - 1

Bram Westerveen                

- 

Tom van Ballegooien             

1 - 0





Uitslagen 19 december 2019




Lucas Voortman                 

- 

Leonardo van Meerkerk           

1 - 0

Mats Koenen                    

- 

Zoë Raats                       

0 - 1

Sabijn Zwart                   

- 

Ilias vab der Meer              

1 - 0

Joep Verduin                   

- 

Nolan Esch                      

0 - 1

Fabian Keulemans               

- 

Lucas Hamers                    

0 - 1

Thomas vab der Meer            

- 

Daan de Rooij                   

0,5 - 0,5

Lucas Voortman                 

- 

Leonardo van Meerkerk           

1 - 0

Thomas van der Meer            

- 

Fabian Keulemans                

0,5 - 0,5

Ilias vab der Meer             

- 

Joep Verduin                    

0,5 - 0,5

Joep Verduin                   

- 

Fabian Keulemans                

1 - 0





Uitslagen 21 november 2019




Yaro Kraneveld                 

- 

Lucas Hamers                    

1 - 0

Luca Kraneveld                 

- 

Mats Koenen                     

1 - 0

Rik Smits                      

- 

Lucas Voortman                  

0 - 1

Zoë Raats                      

- 

Leonardo van Meerkerk          

0 - 1

Bram Westerveen                

- 

Tom van Ballegooien             

1 - 0

Thomas                         

- 

Fabian Keulemans                

1 - 0

Ilias                          

- 

Sabijn Zwart                    

0 - 1

Lucas Voortman                 

- 

Lucas Hamers                    

1 - 0

Fabian Keulemans               

- 

Sabijn Zwart                    

0,5 - 0,5

Bram Westerveen                

- 

Thomas                          

1 - 0

Ilias                          

- 

Thomas                          

1 - 0

Sabijn Zwart                   

- 

Thomas                          

0,5 - 0,5





Uitslagen 14 november 2019




Delano Horsten                 

- 

Fabian Keulemans                

1 - 0

Leonardo van Meerkerk          

- 

Vrij                            

0,5 - 0,5

Joep Verduin                   

- 

Lucas Voortman                  

0 - 1

Sabijn Zwart                   

- 

Zoë Raats                       

0 - 1

Tom van Ballegooien            

- 

Lucas Hamers                    

1 - 0

Daan de Rooij                  

- 

Yaro Kraneveld                  

0 - 1

Bram Westerveen                

- 

Mats Koenen                     

0,5 - 0,5

Thomas                         

- 

Luca Kraneveld                  

0 - 1

Ilias                          

- 

Rik Smits                       

0 - 1

Yaro Kraneveld                 

- 

Rik Smits                       

0 - 1

Thomas                         

- 

Sabijn Zwart                    

0 - 1

Luca Kraneveld                 

- 

Lucas Voortman                  

1 - 0

Fabian Keulemans               

- 

Daan de Rooij                   

0,5 - 0,5





Uitslagen 7 november 2019




Delano Horsten                 

- 

Nolan Esch                      

1 - 0

Leonardo van Meerkerk          

- 

Zoë Raats                       

1 - 0

Lucas Hamers                   

- 

Rik Smits                       

0 - 1

Fabian Keulemans               

- 

Tom van Ballegooien             

0 - 1

Bram Westerveen                

- 

Joep Verduin                    

1 - 0

Daan de Rooij                  

- 

Sabijn Zwart                    

0 - 1

Fabian Keulemans               

- 

Nolan Esch                      

0 - 1





Uitslagen 24 oktober 2019




Yaro Kraneveld                 

- 

Zoë Raats                       

1 - 0

Lucas Voortman                 

- 

Delano Horsten                  

0 - 1

Nolan Esch                     

- 

Rik Smits                       

1 - 0

Lucas Hamers                   

- 

Luca Kraneveld                  

0 - 1

Mats Koenen                    

- 

Leonardo van Meerkerk           

0 - 1

Bram Westerveen                

- 

Joep Verduin                    

1 - 0

Tom van Ballegooien            

- 

Sabijn Zwart                    

0 - 1

Ilias                          

- 

Thomas                          

0,5 - 0,5

Ilias                          

- 

Sabijn Zwart                    

0 - 1

Yaro Kraneveld                 

- 

Joep Verduin                    

1 - 0

Joep Verduin                   

- 

Sabijn Zwart                    

1 - 0

Bram Westerveen                

- 

Tom van Ballegooien             

0 - 1

Bram Westerveen                

- 

Fabian Keulemans                

0 - 1

Ilias                          

- 

Tom van Ballegooien             

0 - 1

Bram Westerveen                

- 

Nolan Esch                      

0 - 1

Fabian Keulemans               

- 

Sabijn Zwart                    

1 - 0





Uitslagen 10 oktober 2019




Delano Horsten                 

- 

Vrij                           

0,5 - 0,5

Luca Kraneveld                 

- 

Zoë Raats                       

1 - 0

Leonardo van Meerkerk          

- 

Rik Smits                       

1 - 0

Nolan Esch                     

- 

Yaro Kraneveld                  

0 - 1

Joep Verduin                   

- 

Lucas Hamers                    

0 - 1

Sabijn Zwart                   

- 

Mats Koenen                     

0 - 1

Luca Kraneveld                 

- 

Lucas Hamers                    

1 - 0

Luca Kraneveld                 

- 

Nolan Esch                      

0,5 - 0,5

Tom van Ballegooien            

- 

Vrij                            

0,5 - 0,5





Uitslagen 3 oktober 2019




Lucas Voortman                 

- 

Yaro Kraneveld                  

0 - 1

Delano Horsten                 

- 

Leonardo van Meerkerk           

1 - 0

Rik Smits                      

- 

Luca Kraneveld                  

1 - 0

Mats Koenen                    

- 

Zoë Raats                       

0 - 1

Lucas Hamers                   

- 

Nolan Esch                      

0 - 1

Sabijn Zwart                   

- 

Vrij                            

0,5 - 0,5

Tom                            

- 

Joep Verduin                    

0 - 1

Daan de Rooij                  

- 

Bram                            

0 - 1





Uitslagen 26 september 2019




Rik Smits                      

- 

Yaro Kraneveld                  

1 - 0

Leonardo van Meerkerk          

- 

Vrij                            

0,5 - 0,5

Nolan Esch                     

- 

Luca Kraneveld                  

0 - 1

Lucas Voortman                 

- 

Mats Koenen                     

1 - 0

Zoë Raats                      

- 

Lucas Hamers                    

1 - 0

Sabijn Zwart                   

- 

Fabian Keulemans                

0,5 - 0,5

Daan                           

- 

Joep Verduin                    

0 - 1

Tom                            

- 

Daan                            

1 - 0

Lucas Voortman                 

- 

Mats Koenen                     

1 - 0

Luca Kraneveld                 

- 

Nolan Esch                      

1 - 0

Zoë Raats                      

- 

Daan                            

1 - 0





Uitslagen 19 september 2019




Yaro Kraneveld                 

- 

Leonardo van Meerkerk           

1 - 0

Luca Kraneveld                 

- 

Delano Horsten                  

0 - 1

Lucas Hamers                   

- 

Lucas Voortman                  

0 - 1

Zoë Raats                      

- 

Nolan Esch                      

0,5 - 0,5

Fabian Keulemans               

- 

Mats Koenen                     

0 - 1

Joep Verduin                   

- 

Sabijn Zwart                    

0 - 1

Daan                           

- 

Vrij                            

0,5 - 0,5

Daan                           

- 

Zoë Raats                       

0 - 1





Uitslagen 12 september 2019




Delano Horsten                 

- 

Yaro Kraneveld                  

1 - 0

Leonardo van Meerkerk          

- 

Luca Kraneveld                  

1 - 0

Nolan Esch                     

- 

Lucas Voortman                  

1 - 0

Mats Koenen                    

- 

Joep Verduin                    

0,5 - 0,5

Fabian Keulemans               

- 

Sabijn Zwart                    

0,5 - 0,5

Lucas Hamers                   

- 

Vrij                            

0,5 - 0,5





Uitslagen 5 september 2019




Yaro Kraneveld                

 - 

Luca Kraneveld                  

0 - 1

Rik Smits                      

- 

Delano Horsten                  

0 - 1

Zoë Raats                      

- 

Lucas Voortman                  

0 - 1

Mats Koenen                    

- 

Lucas Hamers                    

1 - 0

Joep Verduin                   

- 

Fabian Keulemans                

0,5 - 0,5

Yaro Kraneveld                 

- 

Luca Kraneveld                  

1 - 0

Fabian Keulemans               

- 

Joep Verduin                    

0,5 - 0,5