Schaak Vereniging

Waalwijk

SV Waalwijk, schaakvereniging voor Waalwijk en omstreken

Home Informatie Competitie Jeugd Galerij

Uitslagen periode 2, seizoen 2018 - 2019

Ronde 7








Jeroen Beerens

-

Ad Kroot

0-1

Hans Sinnige

-

Sander van Dijk

0-1

Nico Pol

-

Wim van Wanrooij

1-0

Ron Verhoofstad

-

Joost Duquesnoy

0-1

René van Bijnen

-

Robert Prins

0.5-0.5

Harry Scheerman

-

Hans Remmers

0-1

Marijn Koot

-

Anton van Mierlo

0-1

Peter van Aerle

-

Loek de Heide

0.5-0.5





Ronde 6








Richard Waeterschoodt

-

Ad Kroot

0.5-0.5

Jeroen Beerens

-

Nico Pol

1-0

Wim van Wanrooij

-

Sander van Dijk

0-1

Hans Sinnige

-

Robert Prins

1-0

Joost Duquesnoy

-

Edgar van Dijk

0.5-0.5

Loek de Heide

-

Ron Verhoofstad

0-1

René van Bijnen

-

Harry Scheerman

1-0





Ronde 5








Leon van Gelder

-

Ad Kroot

0-1

Sander van Dijk

-

Jeroen Beerens

0.5-0.5

Nico Pol

-

Joost Duquesnoy

1-0

Hans Remmers

-

Robert Prins

0.5-0.5

Peter van Aerle

-

Edgar van Dijk

0-1

Harry Scheerman

-

Marijn Koot

0-1

René van Bijnen

-

Loek de Heide

0.5-0.5





Ronde 4








Sander van Dijk

-

Ad Kroot

0.5-0.5

Nico Pol

-

Richard Waeterschoodt

0-1

Leon van Gelder

-

Jeroen Beerens

0.5-0.5

Wim van Wanrooij

-

Joost Duquesnoy

1-0

Hans Sinnige

-

Ron Verhoofstad

1-0

Marijn Koot

-

Hans Remmers

0-1

Edgar van Dijk

-

René van Bijnen

1-0

Harry Scheerman

-

Peter van Aerle

0-1

Anton van Mierlo

-

Loek de Heide

1-0





Ronde 3








Ad Kroot

-

Nico Pol

0-1

Sander van Dijk

-

Leon van Gelder

1-0

Joost Duquesnoy

-

Richard Waeterschoodt

0.5-0.5

Ron Verhoofstad

-

Wim van Wanrooij

0.5-0.5

Robert Prins

-

Edgar van Dijk

1-0

Loek de Heide

-

Marijn Koot

0-1

Harry Scheerman

-

Anton van Mierlo

1-0





Vooruit gespeelde extern







Jeroen Beerens

-

Hans Kranenbarg (1554)

1-0





KNSB beker








Joost Hoogendoorn

-

Christian Vraun (2395)

0-1

Hans Sinnige

-

GM Daniel Hausrath (2483)

0-1

Remco Sprangers

-

Rood van Meegen (2267)

1-0

Wilbert Schreurs

-

Ivo Wantola (2352)

0.5-0.5





Ronde 2








Leon van Gelder

-

Nico Pol

0.5-0.5

Sander van Dijk

-

Richard Waeterschoodt

0.5-0.5

Jeroen Beerens

-

Joost Duquesnoy

1-0

Wim van Wanrooij

-

Robert Prins

1-0

Marijn Koot

-

Edgar van Dijk

0.5-0.5

Ron Verhoofstad

-

René van Bijnen

1-0

Hans Groothuis

-

Ton van Tuijl

1-0

Harry Scheerman

-

Loek de Heide

1-0





Ad Kroot


vrij






Ronde 1








Ad Kroot

-

Remco Sprangers

1-0

Sander van Dijk

-

Nico Pol

0.5-0.5

Richard Waeterschoodt

-

Leon van Gelder

0-1

Joost Duquesnoy

-

Robert Prins

1-0

Jeroen Beerens

-

Wim van Wanrooij

0.5-0.5

Edgar van Dijk

-

Ron Verhoofstad

1-0

Anton van Mierlo

-

René van Bijnen

0.5-0.5

Loek de Heide

-

Hans Groothuis

0.5-0.5