Schaak Vereniging

Waalwijk

SV Waalwijk, schaakvereniging voor Waalwijk en omstreken

Home Informatie Competitie Jeugd Galerij

Uitslagen periode 3, seizoen 2018 - 2019

Ronde 7








Hans Sinnige

-

Ad Kroot

0-1

Joost Duquesnoy

-

Nico Pol

0.5-0.5

Richard Waeterschoodt

-

Sander van Dijk

0.5-0.5

Leon van Gelder

-

Robert Prins

1-0

Wim van Wanrooij

-

Jeroen Beerens

1-0

Ron Verhoofstad

-

Anton van Mierlo

1-0

Edgar van Dijk

-

Hans Groothuis

1-0

Peter van Aerle

-

Harry Scheerman

1-0

Marijn Koot

-

Loek de Heide

1-0

Daniël Olie

-

René van Bijnen

0-1





Ronde 6








Joost Duquesnoy

-

Ad Kroot

0-1

Richard Waeterschoodt

-

Nico Pol

0.5-0.5

Sander van Dijk

-

Hans Sinnige

0.5-0.5

Leon van Gelder

-

Wim van Wanrooij

0-1

Jeroen Beerens

-

Robert Prins

0.5-0.5

Ron Verhoofstad

-

Edgar van Dijk

0.5-0.5

Hans Groothuis

-

Marijn Koot

1-0

Anton van Mierlo

-

Daniël Olie

1-0

Loek de Heide

-

Peter van Aerle

0.5-0.5





Ronde 5








Ad Kroot

-

Robert Prins

1-0

Wim van Wanrooij

-

Nico Pol

0.5-0.5

Leon van Gelder

-

Richard Waeterschoodt

0.5-0.5

Sander van Dijk

-

Ron Verhoofstad

1-0

Jeroen Beerens

-

Marijn Koot

1-0

Peter van Aerle

-

Hans Remmers

0-1

Hans Groothuis

-

Daniël Olie

0-1

Anton van Mierlo

-

Harry Scheerman

1-0

Loek de Heide

-

René van Bijnen

0.5-0.5





Ronde 4








Ad Kroot

-

Wim van Wanrooij

1-0

Hans Sinnige

-

Nico Pol

0-1

Leon van Gelder

-

Sander van Dijk

1-0

Edgar van Dijk

-

Joost Duquesnoy

0-1

Peter van Aerle

-

Ron Verhoofstad

0.5-0.5

René van Bijnen

-

Anton van Mierlo

1-0

Harry Scheerman

-

Daniël Olie

0-1

Hans Groothuis

-

Loek de Heide

1-0





Ronde 3








Ad Kroot

-

Leon van Gelder

0.5-0.5

Nico Pol

-

Sander van Dijk

0.5-0.5

Robert Prins

-

Wim van Wanrooij

0.5-0.5

Hans Sinnige

-

Joost Duquesnoy

0.5-0.5

Edgar van Dijk

-

Peter van Aerle

1-0

Marijn Koot

-

Daniël Olie

1-0

Hans Groothuis

-

Ron Verhoofstad

0-1

Loek de Heide

-

Anton van Mierlo

0-1

Harry Scheerman

-

René van Bijnen

1-0





Ronde 2








Nico Pol

-

Ad Kroot

0.5-0.5

Sander van Dijk

-

Wim van Wanrooij

1-0

Leon van Gelder

-

Joost Duquesnoy

1-0

Robert Prins

-

Ron Verhoofstad

1-0

Edgar van Dijk

-

Marijn Koot

0.5-0.5

Peter van Aerle

-

René van Bijnen

1-0

Anton van Mierlo

-

Hans Groothuis

0-1

Loek de Heide

-

Daniël Olie

0-1





NBSB beker








Joost Hoogendoorn

-

Maarten v.d. Burght (2106)

0-1

Remco Sprangers

-

Philippe Blankert (1896)

1-0

Wilbert Schreurs

-

Roelant Schoots (1982)

0.5-0.5

Hans Sinnige

-

Jan Haast (1599)

1-0





Ronde 1








Ad Kroot

-

Sander van Dijk

1-0

Nico Pol

-

Leon van Gelder

1-0

Hans Sinnige

-

Wim van Wanrooij

0-1

Joost Duquesnoy

-

Jeroen Beerens

1-0

Edgar van Dijk

-

Robert Prins

0-1

Ron Verhoofstad

-

Marijn Koot

0.5-0.5

Peter van Aerle

-

Anton van Mierlo

0.5-0.5

René van Bijnen

-

Hans Groothuis

0.5-0.5

Loek de Heide

-

Harry Scheerman

0.5-0.5